Автор: YarinaSMM

10.01.2020

САЛЕТРОСАН 26 — АМІАЧНА СЕЛІТРА З СУЛЬФАТОМ АМОНІЮ В ОДНІЙ ГРАНУЛІ. Азотно-сірчане гранульоване добриво, призначене для весняного підживлення.

N(S)  –  26(13)
NH4 – 19%, NO3 – 7%, SO3 – 32.5%

Saletrosan 26 — універсальне основне азотне добриво, призначене головним чином для весняного внесення з метою забезпечення правильного старту вегетації та розвитку рослин. Гранульований Saletrosan 26 одного з найбільших у світі виробників азотних добрив містить 19% азоту в амонійній формі (NH4), 7% азоту в нітратній формі (NO3), і 32.5% сірки в сульфатній формі (SO3), повністю розчинної у воді. Найважливішою перевагою цього добрива є можливість легкого засвоєння навесні азоту і сірки.

Азот в амонійній формі не піддається вимиванню з грунту, вільно засвоюється рослинами, впливає на добре укорінення рослин, допомагає засвоєнню фосфору та обмежує засвоєння калію. Вміст швидкодіючої нітратної форми азоту пришвидшує вегетацію рослин відразу після застосування добрива; інакше кажучи, навесні пришвидшується регенерація рослин після зимового ослаблення.

Застосування Saletrosan 26 зміцнює кореневу систему рослин, покращує динаміку їх росту вже в ранніх стадіях розвитку, покращує їх опірність до хвороб і стресів, дає старт доброму врожаю і покращує його якість.